Masaż

Masaż z dojazdem Warszawa

Masaż Fizjomeritum – fizjoterapia i rehabilitacja z dojazdem Warszawa 

Czy bolą Cię plecy? Czy szybkie tempo życia dostarcza Ci stresu? Czujesz przemęczenie i podenerwowanie? Cierpisz na ciągłe lub nawracające bóle głowy? Potrzebujesz szybkiej regeneracji organizmu po ciężkim wysiłku fizycznym? Nękają Cię kontuzje, a Twoja twarz i kończyny są opuchnięte?

Jeżeli na którekolwiek z pytań odpowiesz twierdząco, zadzwoń – a my Ci pomożemy. 

Czym jest masaż?

Czy wiesz, że masaż jest jedną z najstarszych dziedzin fizjoterapii? Jest to rodzaj terapii wykonywanej za pomocą rąk. Składa się on z ruchów oraz chwytów mających na celu leczenie oraz profilaktykę wielu schorzeń. Dodatkowo zapewni Ci relaks oraz przyjemne odprężenie. Masowanie spowoduje lokalną poprawę przepływu krwi oraz limfy w masowanych tkankach. Dzięki temu do Twoich narządów wewnętrznych oraz mięśni dotrze więcej tlenu oraz substancji odżywczych. Proces ten ułatwi także odpływ szkodliwych produktów przemiany materii, dzięki czemu poczujesz się zdrowszy oraz bardziej wypoczęty.

Masaż niesie ze sobą wiele dobrodziejstw dla różnych obszarów Twojego ciała oraz całego organizmu. Powoduje on m.in.:

  • redukcje bólu pleców,
  • redukcje bólu, obolałych okolic,
  • redukcje obrzęków (nóg oraz rąk),
  • poprawę trofiki tkanek,
  • regulacje napięcia mięśniowego,
  • poprawę samopoczucia fizycznego i psychicznego,

Gdzie wykonujemy zabiegi?

W zależności od Twoich potrzeb i możliwości, masaż, może być wykonany w Twoim domu, miejscu pracy czy gabinecie. Zapewnia to oszczędność czasu i dużą wygodę. Terapeuta zawsze przyjeżdża z niezbędnym sprzętem do wykonania zabiegu.

Ze względu na swoją specyfikę, wyróżniamy wiele rodzajów masażu:

Nie musisz znać się na masażu – zadzwoń, a wspólnie dobierzemy najlepszy rodzaj dla Ciebie.

Masaż klasyczny – jest najpopularniejszą formą masażu. Jeżeli jest to początek Twojej przygody z masażem i nie wiesz na jaki zabieg się zdecydować – zapytaj o masaż klasyczny, a nie pożałujesz. Intensywność oraz długość zabiegu dobierana jest indywidualnie – zawsze z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Celem masażu klasycznego jest rozgrzanie, dotlenienie i uelastycznienie całego ciała, Dzięki temu masażowi odprężysz się, a Twoje mięśnie poczują prawdziwą różnicę – pełne odprężenie.

 Masaż leczniczy – jeśli szukasz rozwiązania swojego problemu jakim jest ból lub ograniczenie ruchowe to je właśnie znalazłeś, decydując się na masaż leczniczy. Masaż ten jest polecany osobom cierpiącym na przewlekłe dolegliwości bólowe. Podczas zabiegu wykonywane są specjalnie dobrane techniki manualne, mające na celu redukcję bólu i stanu zapalnego, pojawiającego się w przebiegu przewlekłych chorób i procesu zwyrodnieniowego stawów i więzadeł. Masaż leczniczy sprawdzi się również w przypadku gdy Twoje ścięgna oraz stawy cierpią na stany przeciążeniowe.

Masaż relaksacyjny – łączy zalety masażu klasycznego i przeciwstresowego. Powolny sposób wykonywania masażu uspokoi i zadziała antystresowo, usuwając napięcie z Twoich pleców, kończyn i karku. Masaż relaksacyjny dzięki spokojnemu charakterowi wpłynie kojąco na Twój układ nerwowy i pozwoli Ci się w pełni odprężyć i zrelaksować.

Masaż sportowy – wykonywany jest w sposób intensywny i dynamiczny. Jeżeli jesteś osobą aktywną lub sportowcem, ten masaż to doskonały wybór dla Ciebie. Przyspieszy regenerację Twojego organizmu oraz pozwoli pozbyć się stanów przeciążeniowych mięśni, stawów i więzadeł. Jest to masaż i sposób regeneracji, szczególnie pomocny podczas intensywnego okresu przygotowawczego do zawodów lub okresu o podwyższonej aktywności fizycznej.

 Drenaż limfatyczny – głównym celem tego masażu jest usprawnienie krążenia limfy. Jeżeli Twoim problemem są opuchnięte kończyny lub obrzęki limfatyczne to drenaż będzie najlepszym wyborem dla Ciebie. Chwyty i techniki wykorzystywane podczas tego zabiegu mają charakter wypychający i są wykonywane w spokojnym tempie. Jego relaksujący i bezbolesny charakter sprawiają, że wpływa on w kojący sposób na Twoją psychikę. Aby zwiększyć jego efektywność, warto dodatkowo stosować leczenie  specjalnymi plastrami czyli kinesiotaping drenażowy – zapytaj terapeutę, a wytłumaczy Ci jak to działa.

Dlaczego warto u nas?

Nasi fizjoterapeuci posiadają pełne wykształcenie medyczne, a ich doświadczenie kliniczne gwarantuje, że w razie potrzeby, wykonają terapię kompleksową – uzupełniając zabiegi masażu o techniki kinezyterapeutyczne, terapii manualnej, osteopatii czy kinesiotapingu.

Gdzie działamy?
Dojeżdżamy na terenie Warszawy i okolic. Dojazd zawsze bezpłatny.

Masaż z dojazdem Warszawa i okolice: Marki, Rembertów, Zielonka, Ząbki, Sulejówek, Józefów, Piaseczno, Józefosław, Stare Babice, Otwock, Konstancin-Jeziorna, Blizne Łaszczyńskiego, Wołomin, Wiązowna, Łomianki, Dziekanów Leśny, Nieporęt, Izabelin, Klaudyn.

Fizjomeritum – masaż z dojazdem do domu.
kontakt: +48 604 620 596
mail: kontakt@fizjomeritum.pl