Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja osób starszych z dojazdem Warszawa


Rehabilitacja seniorów Fizjomeritum – fizjoterapia i rehabilitacja z dojazdem Warszawa

Osoby starsze to wyjątkowi pacjenci, wymagający szczególnej opieki.

Jako zespół uważamy, że osoby starsze to wyjątkowa  grupa pacjentów, wymagająca szczególnej opieki fizjoterapeuty.  Opieka ta powinna być roztoczona nie tylko w przypadku konkretnego problemu zdrowotnego lecz również na cały organizm, ze względu na zmiany jakie w nim zachodzą wraz z wiekiem.  Zmiany zwyrodnieniowe, utrudnione poruszanie się, zaburzenia równowagi czy siły to tylko część problemów z jakimi borykają się nasi pacjenci.

Z jakimi schorzeniami pracujemy?

 • Choroby zwyrodnieniowe stawów,
 • Przewlekłe bóle kręgosłupa,
 • Stany po złamaniach,
 • Choroba Parkinsona,
 • Stan po wszczepieniu endoprotez kolana/biodra,
 • Pacjenci leżący – unieruchomieni po zabiegach operacyjnych lub na skutek choroby,
 • Rwa kulszowa,
 • Pacjenci po udarach.

W jaki sposób Ci pomożemy?

Przede wszystkim skutecznie – podczas pierwszego spotkania wnikliwie przeanalizujemy wyniki wszystkich badań jakie posiadasz.  Zadamy Ci kilka krótkich pytań, aby w pełni zrozumieć istotę problemu z jakim się do nas zgłosiłeś. Kiedy poznamy przebieg Twojej choroby czy operacji wspólnie dobierzemy najlepszy rodzaj terapii dla Ciebie. Ćwiczenia oraz sposób rehabilitacji dobieramy zawsze indywidualnie, uwzględniając Twoje potrzeby oraz możliwości organizmu. Nie musisz się martwić o dojazd – przyjedziemy do Ciebie wraz z niezbędnym sprzętem do ćwiczeń oraz stołem rehabilitacyjnym.

W trosce o Twój czas i komfort dojedziemy do domu lub szpitala

Rehabilitacja z dojazdem do domu lub szpitala, w dogodnych terminach oraz fakt, że czas oczekiwania na wizytę jest krótki  sprawia, że taki rodzaj terapii niesie poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Nasz zespół zadba o poczucie przyjaznej atmosfery podczas zabiegów. Dzięki dużemu doświadczeniu doskonale znamy potrzeby i obawy osób starszych. Podczas rehabilitacji, w pierwszej kolejności skupiamy się na schorzeniach, które dotykają pacjenta. Dodatkowo uczymy naszych podopiecznych jak radzić sobie w sytuacjach codziennych, podczas ubierania się czy toalety.

Jak wygląda rehabilitacja osób starszych?

 • Pomagamy w pionizacji pacjentów leżących i uczymy czynności lokomocyjnych.
 • Uczymy poruszania się za pomocą kul lub balkonika.
 • Indywidualne zabiegi są dobrane zgodnie z potrzebami pacjenta z wykorzystaniem wielu sprawdzonych metod terapeutycznych.
 • U pacjentów z obrzękami limfatycznymi prowadzimy zabiegi z zakresu terapii przeciwobrzękowej (m.in. drenaż limfatyczny).
 • Nauka samoobsługi i samodzielności w czynnościach domowych.

Gdzie działamy?
Dojeżdżamy na terenie Warszawy i okolic. Dojazd zawsze bezpłatny.

Rehabilitacja seniorów z dojazdem – Warszawa i okolice: Zielonka, Ząbki, Marki, Rembertów, Sulejówek, Józefów, Piaseczno, Otwock, Józefosław, Stare Babice, Blizne Łaszczyńskiego, Konstancin-Jeziorna, Wiązowna, Łomianki, Klaudyn, Wołomin, Izabelin, Dziekanów Leśny, Nieporęt.

Fizjomeritum – rehabilitacja seniorów z dojazdem do domu na terenie Warszawy.
kontakt: +48 604 620 596
mail: kontakt@fizjomeritum.pl

 

Online Drugstore,cialis 20mg coupon ,Free shipping,fluoxetine without prescription,Discount 10%